Nişantaşı Kozmetik, Dermokozmetik Ürünler Toptan ve Perakende Mağazasına Hoş Geldiniz.

Sepet

0
Sepette Hiç Ürün Yok!
SEPET BOŞVizyon Misyon


Vizyonumuz

Dünya da daha çok kitlelere ulaşmak ve güven , saygı ve ilgiye dair müşteri memnuniyetine özen göstererek  ilişkiler kurmaya kararlıyız.

Önce geçmişe daha sonra geleceğe doğru baktığınız da ne kadar büyüdüğümüzü ve yenilendiğimizi görebilirsiniz. En önemli değerlerimiz olan saygı , güven ,inanç ve dürüstlük ile sizleri memnun ederek kaliteli ve tamamen doğal bitkilerden oluşan ürünlerimiz ile sizlerin yanın da olmaktan gurur duyuyoruz. İnsanların risk almadan ve bize güvenerek ulaşmaları ve ürünlerimiz den memnun kalarak gönül rahatlığı ile tavsiye ettiklerini görmek , müşteri çalışan ilişki dışın da Nişantaşı Kozmetik adı altında kocaman bir aile olmak ve büyümek hedeflerimizin doğrultusun da bize katılan en büyük olaydır.

Her Nişantaşı Kozmetik firmasın da çalışan vazgeçilmez bir değere sahiptir. Hedeflerimizi ve inançlarımızı koruyarak temsilci ve müşteri memnuniyeti sağlayarak görevlerimizi yerine getirmiş oluruz.

 

Misyonumuz

Nişantaşı kozmetik adı altında ki çalışanlarımıza Heyecan , Gurur ve Mutluluk veren bir ortam hazırlayarak  Nişantaşı kozmetik firmamızın süreklilik getiren başarı ve müşteri memnuniyeti  devamlılığını sağlayarak toplumumuza karşı olan sorumluluk ve etik davranışlarımızı önemseyen, Nişantaşı kozmetik firmamızın yükselen bilgi ve beceri yeteneklerini geliştirip sürekli üstün performans göstermelerini sağlamak ve bulunduğumuz her sektörde daima en çok tercih edilen bir şirket olmakta ve bu konumumuzu korumaktayız.

 

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Tamamen doğal bitkilerden oluşan ve tüm standartlara uygun kaliteli ürünler üretmekteyiz.

Kalite ve Odak

Müşterimizi bekletmeden kaliteli ve ilgi ile müşteri memnuniyeti sağlayacağımız ürünler üretmekteyiz.

Süreklilik , Gelişim

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli kendimizi yenileyerek ve büyümeye devam etmekteyiz.whatsapp Şimdi Ara