Blog

Ağız Ve Diş Bakımı Dikkat Edilmesi Gereken Öneriler

Ağız ve Diş Bakımı

Toplum arasında ve en önemlisi aynada kendinize baktığınızda herkes sağlıklı dişler ile güzel gülümsemeler bırakmak ister. Bir ortamda kokmayan bir ağız kendinizi daha öz güvenli ve rahat hissetmenizi sağlar.

Ağız ve diş bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken unsurlardan biride  dişetinize uygun bir diş fırçası ve doğru diş fırçalama tekniği uygulayarakdişlerinizi fırçalamak. Diş macunu seçimi de ağız ve diş sağlığı için önemlidir.

Kimyasal maddeler içeren diş beyazlatıcı ürünler diş sağlığınızı daha olumsuz etkilemektedir. Diş fırçalamaya başlamadan önce diş fırçasının ıslatılmaması ve üzerine sadece bir mercimek tanesi boyutunda diş macunu sıkılmalıdır. Yuvarlak ve yavaş hareketlerile dişlerin dipleri ön ve arkası iyice fırçalanmalıdır.

Bu durumun yanı sıra dişlerinizde ki Tartar , Diş üzerinde oluşan sarılıklar , diş taşlarınız dan  kolaylıkla kurtulmanızı sağlayacak karbon içeren Dişbeybeyazlatıcı sayesinde gülüşleriniz Diş bey ile daha güzel dişleriniz dişbey ile daha sağlıklı olacaktır.

Diş bey beyazlatıcı kullanımı oldukça basit  haftada iki defa kullanılır , ilk haftadan etkisini fark edersiniz.